REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO FRYZOUTLET.PL

Postanowienia ogólne

1. Właścicielem sklepu internetowego dostępnego pod adresem Fryzoutlet.pl jest Piotr Mackiewicz prowadzący działalność Adapio Piotr Mackiewicz pod numerem NIP 966-194-98-00. Adres firmy - ul. 42 Pułku Piechoty 133A lok.37 15-181 Białystok.

2. Sklep prowadzi sprzedaż wysyłkową produktów fryzjerskich i innych na terenie Polski i Europy.

3. Administratorem danych klientów jest firma Adapio Piotr Mackiewicz.

4. Zakup dokonany w sklepie internetowym jest równoznaczny z akceptacją niniejszego regulaminu przez klienta.

SKŁADANIE I REALIZACJA ZAMÓWIEŃ

1. Na stronach  sklepu internetowego adapio.pl Klient ma dostęp do informacji dotyczących aktualnych cen i dostępności oferowanych produktów.

2. Sklep fryzoutlet.pl dokłada wszelkich starań, aby informacje dotyczące cen i dostępności produktów były aktualne. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do zmiany warunków oferty, w sytuacjach losowych. Wszystkie zmiany dotyczące szczegółów realizacji zamówienia są wcześniej konsultowane z odbiorcą.

3. Klient może złożyć zamówienie poprzez formularz na sklepie internetowym, mailowo sklep@fryzoutlet.pl lub telefonicznie 602-105-980.

4. Sklep zobowiązuje się do wykorzystania danych klienta jedynie w celu realizacji zamówienia i do nie rozpowszechniania ich osobom trzecim.

5. Zamówienia złożone w naszym sklepie są realizowane wysyłkowo, poprzez firmy kurierskie Pocztex48 oraz GLS. 

Czas realizacji zamówienia przez sklep fryzoutlet.pl trwa do 3 dni roboczych, lecz może ulec wydłużeniu. W takiej sytuacji sklep jest zobowiązany do poinformowania o fakcie klienta. Za zakończenie realizacji zamówienia uznaje się czas nadania przesyłki.

Wysyłki poza granice Polski są realizowane przez firmę GLS i cena paczki jest ustalana indywidualnie dla każdego zamówienia.

6. Istnieje możliwość zorganizowania dostawy do klienta na terenie miasta Białegostoku, po wcześniejszym ustaleniu z klientem warunków i czasu dostawy.

7. Odbiory osobiste towaru są możliwe jedynie pod adresem Wyszyńskiego 8/7 15-888 Białystok, wyłącznie po wcześniejszym ustaleniu terminu i godziny odbioru.

8. Wszystkie ceny na sklepie internetowym są cenami brutto i zawierają odpowiedni podatek VAT - 23% lub 8%. 

9. Do każdego zamówienia dołączamy paragon lub fakturę VAT. Jeżeli klient chce otrzymać fakturę VAT należy przy złożeniu zamówienia podać wszystkie niezbędne dane, czyli nazwę firmy, adres, numer nip.

SPOSOBY PŁATNOŚCI

Klient składając zamówienie ma do wyboru trzy sposoby płatności. Składając zamówienie należy podać preferowany sposób płatności.

Przedpłata na konto:

Adapio Piotr Mackiewicz

ul.42 Pułku Piechoty 133A lok.37

15-181 Białystok

Numer konta BNP Paribas: 61 1750 0012 0000 0000 3575 4757

W tytule należy podać numer zamówienia.

W przypadku nie zaksięgowania przelewu w ciągu 7 dni roboczych od złożenia zamówienia, zamówienie zostaje anulowane.

Innym sposobem płatności jest płatność przy odbiorze. W przypadku przesyłek kurierskich, płatność gotówką dla kuriera. W przypadku odbiorów osobistych płatność na miejscu w sklepie.

KOSZTY DOSTAWY

1. Przesyłki na terenie Polski:

Pocztex48 standard - 14,99zł

Pocztex48 pobranie - 17zł

Zamówienia powyżej 200zł brutto- przesyłka Pocztex48 GRATIS.

GLS standard - 20zł

GLS pobranie - 25zł

2. Przesyłki zagraniczne

GLS - stawka ustalana indywidualnie dla każdego zamówienia.

REKLAMACJE I ODSTĄPIENIE OD UMOWY

1. Reklamacje dotyczące ilości, produktu niezgodnego z opisem lub zniszczonego towaru należy zgłosić niezwłocznie po otrzymaniu przesyłki. Reklamacje należy kierować na adres mailowy sklep@fryzoutlet.pl Reklamacje są rozpatrywane w ciągu 14 dni.

2. Klient ma prawo odstąpić od umowy kupna produktów w naszym sklepie w ciągu 14 dni. O zaistniałej sytuacji należy poinformować nas mailowo sklep@fryzoutlet.pl Zwrotowi podlega jedynie towar nowy, zamknięty, w nienaruszonym stanie. Konieczne jest dołączenie do paczki paragonu lub faktury VAT będącej dowodem zakupu w naszym sklepie. Klient ponosi koszty odesłania towaru we własnym zakresie. W ciągu 5 dni roboczych od otrzymania przez sklep fryzoutlet.pl zwracanego towaru, sklep jest zobowiązany zwrócić klientowi na wskazany numer rachunku bankowego kwotę znajdującą się na dokumencie zakupu.

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Dane osobowe podawane w formularzu zamówienia w sklepie internetowym adapio.pl są gromadzone i przetwarzane zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 roku nr 101 poz. 926 z późniejszymi zmianami). Dane osobowe są wykorzystywane wyłącznie do celów realizacji złożonych zamówień. Nie udostępniamy danych osobowych osobom trzecim. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak zgodny na przetwarzanie danych osobowych uniemożliwia zrealizowanie zamówień. Klient ma prawo wglądu do swoich danych, do ich korekty lub ich usunięcia. 

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminie stosuje się przepisy kodeksu cywilnego "ustawa z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" oraz innych ustaw mających zastosowanie do działalności i funkcjonowania sklepu internetowego.